Serveringsvagn teak

Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak
Serveringsvagn teak

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, 1950/60-tal, teak, höjd ca 53, 72x45 cm

Smärre ytskador, torkade hjul

324655

2015-08-28