Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVERINGSVAGN, 1950/60-tal, teak, höjd ca 53, 72x45 cm
Smärre ytskador, torkade hjul
324655
2015-08-28
Gör en kostnadsfri värdering här