Klubbat för:
700 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
SKÅP, rokokostil, 1900-tal, ek, vitmålat, 2-delat, med inredning i form av lådor och hyllor, höjd ca 221, 169x61 cm, nyckel finns
Zustandsbeschreibung
Slitage, färgbortfall
324684
2015-08-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner