Skåp rokokostil

Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil

Klubbat för:

700 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

SKÅP, rokokostil, 1900-tal, ek, vitmålat, 2-delat, med inredning i form av lådor och hyllor, höjd ca 221, 169x61 cm, nyckel finns

Zustandsbeschreibung

Slitage, färgbortfall

324684

2015-08-28