Per Åke Persson fotografi

Per Åke Persson fotografi
Per Åke Persson fotografi
Per Åke Persson fotografi
Per Åke Persson fotografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PER-ÅKE PERSSON (född 1950): "Liberty woman", signerad och numrerad Per-Åke Persson 3/10, c-print, ca 55 x 42 cm

324691

2015-09-01