Spegellampetter gustaviansk stil

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

800 SEK

SPEGELLAMPETTER, 1 par, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, förgyllda, höjd ca 34

324707

2015-08-28