Appliquer empire

Appliquer empire
Appliquer empire
Appliquer empire
Appliquer empire
Appliquer empire
Appliquer empire
Appliquer empire
Appliquer empire
Appliquer empire
Appliquer empire

Klubbat för:

4 000 SEK

5 000 SEK

APPLIQUER, 1 par, empire, brännförgylld brons, delvis patinerade, för 3 ljus vardera, höjd ca 28 cm

Spår av elektrifiering, slitage

324720

2015-08-28