Klubbat för:
4 000 SEK
5 000 SEK
APPLIQUER, 1 par, empire, brännförgylld brons, delvis patinerade, för 3 ljus vardera, höjd ca 28 cm
Spår av elektrifiering, slitage
324720
2015-08-28