Uppläggningsbestick silver

Uppläggningsbestick silver
Uppläggningsbestick silver
Uppläggningsbestick silver
Uppläggningsbestick silver
Uppläggningsbestick silver
Uppläggningsbestick silver

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

THOMAS NORTHCOTE, 3 dlr, sterlingsilver, London England, 1797, bestående av: soppslev, såsslev, sockerströare, varav 2 invändigt förgyllda, soppslevens längd ca 35,5 cm, total vikt ca 264g

Bruksslitage och smärre bucklor

324722

2015-08-28