Matgrupp
Klubbat för:
750 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
MATGRUPP, 5 dlr, 1900-talets andra hälft, valnöt och bok, stolar etikettmärkta Skaraborgs möbelindustri Tibro, bestående av: stolar 4 st, matbord med 2 iläggsskivor, höjd 75, 140x96, totallängd 240 cm
Kuntoraportti
Smärre ytskador, blekt
324724
Päivämäärä:
2015-08-28