Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LARS SJÖGREN (född 1931): Komposition, signerad och daterad Sjögren -65, olja på duk, ca 85x66 cm
Smärre tryckskada och färgbortfall
324740
2015-08-28
Gör en kostnadsfri värdering här