Lars Sjögren oljemålning

Lars Sjögren oljemålning
Lars Sjögren oljemålning
Lars Sjögren oljemålning
Lars Sjögren oljemålning
Lars Sjögren oljemålning
Lars Sjögren oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARS SJÖGREN (född 1931): Komposition, signerad och daterad Sjögren -65, olja på duk, ca 85x66 cm

Smärre tryckskada och färgbortfall

324740

2015-08-28