Matgrupp i furu

Matgrupp i furu
Matgrupp i furu
Matgrupp i furu
Matgrupp i furu
Matgrupp i furu
Matgrupp i furu
Matgrupp i furu
Matgrupp i furu
Matgrupp i furu
Matgrupp i furu

Klubbat för:

750 SEK

3 000 SEK

MATGRUPP, 5 dlr., 1940-tal, furu, sk sportstugemöbel, perforerad dekor med fyrklöverpass, höjd 75, 75x110, stolarnas sitthöjd 46 cm

Slitage

324808

2015-08-29