Klubbat för:
750 SEK
3 000 SEK
MATGRUPP, 5 dlr., 1940-tal, furu, sk sportstugemöbel, perforerad dekor med fyrklöverpass, höjd 75, 75x110, stolarnas sitthöjd 46 cm
Slitage
324808
2015-08-29