Matgrupp
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATGRUPP, 4 dlr, 1900-tal, gustaviansk stil, vitmålade, bestående av: matbord, 3 stolar, matbordets höjd 74, diameter 105 samt 2 iläggsskivor 105x30 cm
Skador, slitage, färgbortfall, stolar med skada sits
324809
2015-08-29