Soffa karl johan

Soffa karl johan
Soffa karl johan
Soffa karl johan
Soffa karl johan
Soffa karl johan
Soffa karl johan
Soffa karl johan
Soffa karl johan
Soffa karl johan
Soffa karl johan
Soffa karl johan
Soffa karl johan

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SOFFA, 1800-talets andra kvartal, Karl Johan, stockholmsarbete, faner i mahogny, klädsel av tyg, beslag med förgyllning, svärtade klotfötter, höjd ca 109, 211x69 cm

Skador/bortfall, fanerbortfall, senare klädsel med fläckar

324831

2015-08-29