Soffa karl johan
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SOFFA, 1800-talets andra kvartal, Karl Johan, stockholmsarbete, faner i mahogny, klädsel av tyg, beslag med förgyllning, svärtade klotfötter, höjd ca 109, 211x69 cm
Skador/bortfall, fanerbortfall, senare klädsel med fläckar
324831
2015-08-29