Bord

Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNILLA ALLARD, bord, modell Chicago, 3-plans, förkromad stomme, hyllplan med klädsel av skinn, på hjul, diameter 56, höjd ca 54 cm,
Proveniens: Enligt uppgift inköpt på Nordiska Galleriet

Smärre slitage

324837

2015-08-29