Bord
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUNILLA ALLARD, bord, modell Chicago, 3-plans, förkromad stomme, hyllplan med klädsel av skinn, på hjul, diameter 56, höjd ca 54 cm,
Proveniens: Enligt uppgift inköpt på Nordiska Galleriet
Smärre slitage
324837
2015-08-29