Kinesiska tekoppar

Kinesiska tekoppar
Kinesiska tekoppar
Kinesiska tekoppar
Kinesiska tekoppar
Kinesiska tekoppar
Kinesiska tekoppar
Kinesiska tekoppar
Kinesiska tekoppar
Kinesiska tekoppar
Kinesiska tekoppar
Kinesiska tekoppar
Kinesiska tekoppar
Kinesiska tekoppar
Kinesiska tekoppar

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOPPAR, 9 st, porslin, Kina, främst 1800-tal, dekor i underglasyrblått samt famille rose, 2 koppar med fat, höjd ca 4-6 cm

Sprickor, nagg

324845

2015-08-31