Japansk smörsnäcka

Japansk smörsnäcka
Japansk smörsnäcka
Japansk smörsnäcka
Japansk smörsnäcka
Japansk smörsnäcka
Japansk smörsnäcka
Japansk smörsnäcka
Japansk smörsnäcka

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

SMÖRSNÄCKA, porslin, Japan, 1800/1900-tal, dekor i imari med motiv av barn i trädgård, reliefdekor, längd ca 22 cm

Nagg

324846

2015-08-31