Byrå 1800-tal
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, 1800-talets slut, nyrenässans, 5-lådig, svartbemålad, förnicklade beslag i jugend, kulfötter, höjd ca 111, 83x45 cm
Senare bemålning, senare beslag med slitage på förnickling, delvis med tomma låskistor
324866
2015-08-29