Börge mogensen stolar 6 st

Börge mogensen stolar 6 st
Börge mogensen stolar 6 st
Börge mogensen stolar 6 st
Börge mogensen stolar 6 st
Börge mogensen stolar 6 st
Börge mogensen stolar 6 st
Börge mogensen stolar 6 st
Börge mogensen stolar 6 st
Börge mogensen stolar 6 st
Börge mogensen stolar 6 st
Börge mogensen stolar 6 st
Börge mogensen stolar 6 st
Börge mogensen stolar 6 st
Börge mogensen stolar 6 st

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BÖRGE MOGENSEN, stolar, 6 st, 1900-talets mitt, "Öresund", ek, brännmärkta Karl Andersson, sitthöjd ca 44 cm

Slitage, stötmärken, fläckar

324867

2015-08-29