Nitella armbandsur i 18 k

Nitella armbandsur i 18 k
Nitella armbandsur i 18 k
Nitella armbandsur i 18 k
Nitella armbandsur i 18 k
Nitella armbandsur i 18 k
Nitella armbandsur i 18 k

Klubbat för:

1 400 SEK

2 500 SEK

NITELLA, 18 k guld, herrarmbandsur, 1940/50-tal, mekaniskt urverk (manuell), plexiglas, blånerade visare, läderarmband med spänne i gulddoublé, diameter 33 mm

Bakboett med lagning, slitage, trasigt armband

324871

2015-08-29