Sidebord England regencystil
2015-08-29
324881
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SIDEBOARD, 1900-tal, regencystil, England, bl a mahognyfanér, draghandtag i mässing, höjd 92, 170x52 cm
Slitage och ytskador