Karmfåtölj rokoko

Karmfåtölj rokoko
Karmfåtölj rokoko
Karmfåtölj rokoko
Karmfåtölj rokoko
Karmfåtölj rokoko
Karmfåtölj rokoko
Karmfåtölj rokoko
Karmfåtölj rokoko
Karmfåtölj rokoko
Karmfåtölj rokoko
Karmfåtölj rokoko
Karmfåtölj rokoko
Karmfåtölj rokoko
Karmfåtölj rokoko
Karmfåtölj rokoko
Karmfåtölj rokoko

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KARMFÅTÖLJ, 1700-tal, rokoko, skuren ek, lös plymå, sitthöjd ca 48 cm

Proveniens: skådespelaren och regissören Olof Thunberg

324888

2015-08-29