Axel Olsson färglitografi
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
AXEL OLSON (1899-1986): (4) Kompositioner, signerade Axel Olson, 3 st numrerade 208/280, 1 st numrerad 132/260, färglitografier, varierande mått, bok medföljer
Bok medföljer finns att avhämta vid utlämningen
3 blad med fläckar
324889
2015-08-29