Stolar leksandstyp

Stolar leksandstyp
Stolar leksandstyp
Stolar leksandstyp
Stolar leksandstyp
Stolar leksandstyp
Stolar leksandstyp
Stolar leksandstyp
Stolar leksandstyp
Stolar leksandstyp
Stolar leksandstyp
Stolar leksandstyp
Stolar leksandstyp

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 6 st, 1900-talets andra hälft, leksandstyp, rödbetsad björk, sitthöjd 46 cm
Proveniens: skådespelaren och regissören Olof Thunberg

Fläckad klädsel

324909

2015-08-29