Slagbord

Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SLAGBORD, 1900-talets första hälft, vitmålat, höjd 77, 30x100, totallängd 150x100 cm

Slitage, senare bemålning

324952

2015-08-29