Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SLAGBORD, 1900-talets första hälft, vitmålat, höjd 77, 30x100, totallängd 150x100 cm
Slitage, senare bemålning
324952
2015-08-29
Gör en kostnadsfri värdering här