Takarmatur i barockstil
2015-08-29
324965
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TAKARMATUR, 1900-tal, barockstil, gulmetall, sexarmad, höjd 55 cm
Proveniens: skådespelaren och regissören Olof Thunberg
Bruksslitage