Taklyktor

Taklyktor
Taklyktor
Taklyktor
Taklyktor
Taklyktor
Taklyktor

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TAKLYKTOR, 2 st, varav en i smide omkring 1800 samt en med dekor av spik, höjd 31 cm, spiklampan ca 50 cm
Proveniens: skådespelaren och regissören Olof Thunberg

Bruksslitage

324967

2015-08-29