Takarmatur jugend

Takarmatur jugend
Takarmatur jugend

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TAKARMATUR, omkring 1900, jugend, stomme i smide, delvis genombruten dekor av bladslingor, höjd ca 120 cm

Smärre skador o slitage

324971

2015-08-30