Takarmatur jugend
2015-08-30
324971
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TAKARMATUR, omkring 1900, jugend, stomme i smide, delvis genombruten dekor av bladslingor, höjd ca 120 cm
Smärre skador o slitage