Golvljusstake i senempire

Golvljusstake i senempire
Golvljusstake i senempire
Golvljusstake i senempire
Golvljusstake i senempire
Golvljusstake i senempire
Golvljusstake i senempire
Golvljusstake i senempire
Golvljusstake i senempire
Golvljusstake i senempire
Golvljusstake i senempire

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

GOLVLJUSSTAKE, senempire, förgyll pastellage, fyra ljusarmar för två ljus vardera, höjd 185 cm
Proveniens: skådespelaren och regissören Olof Thunberg

Skador, lagningar

324975

2015-08-29