Karmstol renässansstil

Karmstol renässansstil
Karmstol renässansstil
Karmstol renässansstil
Karmstol renässansstil
Karmstol renässansstil
Karmstol renässansstil
Karmstol renässansstil
Karmstol renässansstil
Karmstol renässansstil
Karmstol renässansstil
Karmstol renässansstil
Karmstol renässansstil
Karmstol renässansstil
Karmstol renässansstil

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARMSTOL, 1900-talets första hälft, renässansstil, ek, stoppad klädsel, sitthöjd ca 50 cm

Slitage o smärre skador

324993

2015-08-30