Gösta Nordblad Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GÖSTA NORDBLAD (1897-1940),
Interiör med stol vid öppet fönster, signerad och daterad G. Nordblad Venezia 1924, oljemålning, 74x58,5 cm

324994

2015-09-13