Cabaret Gustavsberg

Cabaret Gustavsberg
Cabaret Gustavsberg
Cabaret Gustavsberg
Cabaret Gustavsberg
Cabaret Gustavsberg
Cabaret Gustavsberg
Cabaret Gustavsberg
Cabaret Gustavsberg
Cabaret Gustavsberg
Cabaret Gustavsberg

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUSTAVSBERG, cabaret, 9 dlr, flintgods, Asiatic Pheasants, ej tillhörande mittskål, på senare snurrställ, diameter 50 cm
Proveniens: Skådespelaren och regissören Olof Thunberg

Sprickor, krackeleringar, snurrställ

324996

2015-08-30