Cabaret Gustavsberg
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GUSTAVSBERG, cabaret, 9 dlr, flintgods, Asiatic Pheasants, ej tillhörande mittskål, på senare snurrställ, diameter 50 cm
Proveniens: Skådespelaren och regissören Olof Thunberg
Sprickor, krackeleringar, snurrställ
324996
2015-08-30