August Lundberg Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

AUGUST LUNDBERG (1882-1946), Interiör, signerad Aug Lundberg, signerad Aug Lundberg, olja på duk, 85x65 cm

324999

2015-09-13