Fritz Högberg Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FRITZ HÖGBERG (1899-1956)
"Jerry", signerad ´Fritz Högberg´ samt betitlad och daterad ´Jerry 1934, olja, träpannå, 35x26 cm

325002

2015-09-13