Skåp 1940-tal

Skåp 1940-tal
Skåp 1940-tal
Skåp 1940-tal
Skåp 1940-tal
Skåp 1940-tal
Skåp 1940-tal
Skåp 1940-tal
Skåp 1940-tal
Skåp 1940-tal
Skåp 1940-tal

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, sk tandläkarskåp, 1940-tal, gräddfärgat, förkromade handtag, delvis glasade skåpsdörrar samt ett par skjutdörrar, delvis inredd med laminat, hyllplan i glas samt furu, höjd ca 160, 127 x 31 cm

Slitage, märken, senare kompletterat med hyllplan, bakstycket med hål

325007

2015-08-30