Armring ring Karin Wallin sterlingsilver

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ARMRING, RING, sterlingsilver, stämplade Karin Wallin, ringstorlek ca 16,5 mm, HALSRING, sterlingsilver, vikt ca 58,5 g

Bruksslitage

325012

2015-08-29