Karmstol sengustaviansk
2015-08-29
325025
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARMSTOL, sengustavianskt provinsarbete, vitmålad, med förgylld dekor, sitthöjd 47 cm
Proveniens: skådespelaren och regissören Olof Thunberg
Senare bemålad