Skrivskåp gråmålat

Skrivskåp gråmålat
Skrivskåp gråmålat
Skrivskåp gråmålat
Skrivskåp gråmålat
Skrivskåp gråmålat
Skrivskåp gråmålat
Skrivskåp gråmålat
Skrivskåp gråmålat

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKRIVSKÅP, 1700/1800-tal, provinsarbete, bemålat, med lådinredning, höjd 191, 111x52 cm, nyckel finns
Proveniens: skådespelaren och regissören Olof Thunberg

Renoverat och kompletterat

325034

2015-08-30