Tratt och tvättfat i koppar och mässing
2015-08-30
325044
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TRATT, 2 TVÄTTFAT, koppar och mässing, trattens höjd 22, diameter 33 cm
Proveniens: skådespelaren och regissören Olof Thunberg
Skador och lagningar