Baljfåtölj sengustaviansk

Baljfåtölj sengustaviansk
Baljfåtölj sengustaviansk
Baljfåtölj sengustaviansk
Baljfåtölj sengustaviansk
Baljfåtölj sengustaviansk
Baljfåtölj sengustaviansk
Baljfåtölj sengustaviansk
Baljfåtölj sengustaviansk
Baljfåtölj sengustaviansk
Baljfåtölj sengustaviansk

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BALJFÅTÖLJ, sengustavianskt provinsarbete, gråmålad, kannelerade ben, sitthöjd 47 cm

Renoverad, skador, lagningar

325065

2015-08-30