Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BALJFÅTÖLJ, sengustavianskt provinsarbete, gråmålad, kannelerade ben, sitthöjd 47 cm
Renoverad, skador, lagningar
325065
2015-08-30
Gör en kostnadsfri värdering här