Alessandro Rhodin Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALESSANDRO RHODIN (född 1897-1971)
Tjurfäktning, signerad och daterad Rhodin 34,
gouache, 38x50 cm

325077

2015-09-14