Bo von Zweigbergk Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BO VON ZWEIGBERGK (1897-1940), Sydländsk by, signerad och daterad Zweigbergk 1934,
olja, duk på pannå, 46,5x55,5 cm

325079

2015-09-14