Tomas Gidén
2015-08-30
325096
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TOMAS GIDÉN (född 1953): Dansare, signerad och daterad 92, upplaga 7/30, fotografi, 47x37 cm