Carl Erik van Arkel Solrosor oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL ERIK VAN ARKEL, (1908-1974): Stilleben med solrosor, signerad och daterad Arkel -44, olja på duk, 95 x 56 cm

325100

2015-08-30