Carl Erik van Arkel Solrosor oljemålning
2015-08-30
325100
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL ERIK VAN ARKEL, (1908-1974): Stilleben med solrosor, signerad och daterad Arkel -44, olja på duk, 95 x 56 cm