James Coignard
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): Visage-Silex: S, signerad och numrerad J. Coignard 36/60, färgcarborundum med collage, bladmått 58x44 cm, Edition Sonet, Stockholm, Litteratur: Bergström/Sonet 308
325115
2015-08-30