Gunnar Svensson olja

Gunnar Svensson olja
Gunnar Svensson olja
Gunnar Svensson olja
Gunnar Svensson olja
Gunnar Svensson olja
Gunnar Svensson olja

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GUNNAR SVENSSON (1892-1977): Stilleben, signerad Gunnar Svenson, olja på duk, 65x76 cm

325123

2015-08-30