Ryno Frieberg oljemålning

Ryno Frieberg oljemålning
Ryno Frieberg oljemålning
Ryno Frieberg oljemålning
Ryno Frieberg oljemålning
Ryno Frieberg oljemålning
Ryno Frieberg oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

RYNO FRIBERG (född 1920): Hortensia, signerad och daterad Ryno 1977, olja på duk, 54x65 cm

325125

2015-08-30