Kurt Jungstedt oljemålning

Kurt Jungstedt oljemålning
Kurt Jungstedt oljemålning
Kurt Jungstedt oljemålning
Kurt Jungstedt oljemålning
Kurt Jungstedt oljemålning
Kurt Jungstedt oljemålning

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

KURT JUNGSTEDT (1894-1963), Porträtt av "Modellen Rosa", signerad och daterad -39, olja på duk, 92x61 cm

325127

2015-09-02