Tennljusstakar

Tennljusstakar
Tennljusstakar
Tennljusstakar
Tennljusstakar
Tennljusstakar
Tennljusstakar
Tennljusstakar
Tennljusstakar

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, otydliga stämplar, 1802, höjd 10 cm
Proveniens: skådespelaren och regissören Olof Thunberg

En ljushållare med skada, bucklor

325131

2015-08-30