Skålfat Rosenthal

Skålfat Rosenthal
Skålfat Rosenthal
Skålfat Rosenthal
Skålfat Rosenthal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROSENTAHL, skålfat, 1900-tal, "Maria", kant med förgylld dekor, diameter 35 cm
Proveniens: skådespelaren och regissören Olof Thunberg

Invändigt med fläckar

325134

2015-08-30