Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
FRITIOF SCHÜLDT (1895-1978): Uppställning med triviala ting, signerad och daterad Schüldt -62, olja på duk, 130x 85 cm
UTSTÄLLD: Konstakademien, Stockholm 1969, katalognr 98
325135
2015-08-30
Gör en kostnadsfri värdering här