Godisburkar i glas
Vollendet
2015-08-30
325136
| Höchstes Gebot | 2 200 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
POKALER med lock, 2 st, snarlika, glas, 1900-tal, frostad kantdekor, höjd ca 53 cm
Proveniens: skådespelaren och regissören Olof Thunberg
Nagg och slitage