Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
POKALER med lock, 2 st, snarlika, glas, 1900-tal, frostad kantdekor, höjd ca 53 cm
Proveniens: skådespelaren och regissören Olof Thunberg
Nagg och slitage
325136
2015-08-30
Gör en kostnadsfri värdering här