Godisburkar i glas

Godisburkar i glas
Godisburkar i glas

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

POKALER med lock, 2 st, snarlika, glas, 1900-tal, frostad kantdekor, höjd ca 53 cm
Proveniens: skådespelaren och regissören Olof Thunberg

Nagg och slitage

325136

2015-08-30